בשיווק
FIORI
באר יעקב
מגוון דירות 3-5 חד'
אודות

מקום לפרוח

פרויקט FIORI ממוקם ברובע השקמים בשכונה החדשה של באר יעקב, מול השדות המוריקים של המושבים ניר צבי ותלמי מנשה. בשכונה נבנות תשתיות חדשות ומתקדמות וסביבת מגורים שתכלול מבני ציבור, שטחי מסחר ושפע שטחים ירוקים. 

הפרויקט כולל שני מתחמים, בכל מתחם מגדל בן 25 קומות ושני בניינים בני 6-7 קומות. בלב כל מתחם פיאצה פנימית, שתעניק חווית מגורים ירוקה ופרטית עם פינות ישיבה, גינת שעשועים וצמחייה. הפרויקט מספק תשתית אידיאלית לצמיחה משפחתית, להגשמה אישית ולהתפתחות של קהילה חזקה.

סביבה

באר יעקב הירוקה

השכונה החדשה של באר יעקב מציעה סביבת חיים עירונית באווירה כפרית. במרחק הליכה מהבית יוכלו תושבי השכונה ליהנות מבתי קפה, חנויות, בתי ספר וגנים חדשים כל זאת עם נוף ירוק מול העיניים.

הפיתוח הסביבתי של השכונה כולל שפע של גינות ציבוריות, שבילי אופניים, פינות חמד למנוחה וישיבה ופארק אזורי רחב ידיים ובמרכזו אגם מלאכותי.
מפה

רובע השקמים

השכונה נהנית מנגישות מעולה. היא גובלת בכביש האורך 44 וכביש הרוחב 4313, המאפשרים גישה נוחה לכל מרכזי התעסוקה והבילוי של אזור המרכז.

במרחק הליכה מהשכונה, נמצאת תחנת הרכבת של באר יעקב וכן שלל קווי אוטובוס, בעתיד מתוכננת להיבנות צמוד לשכונה תחנה של קו מטרו M1.

השאירו פרטים לקבלת
מידע נוסף אודות הפרויקט

*
*
*
*

מוזמנים לדבר איתנו

טלפון
054-9590155
שעות פעילות
א-ה 9:30-16:00

נשמח לראותכם במשרד המכירות שלנו

נווטו למשרד המכירות
השאירו פרטים למידע נוסף
*
*
*
*
התקשרו
loader