מאוכלסים
ELLA
מודיעין
על הפרויקט

חווית מגורים במורשת מודיעין

פרויקט ELLA מודיעין ממוקם בלב שכונת מורשת וצופה אל מול הפארק הארכיאולוגי ולצד פארק הבוסתנים. הפרויקט ניצב מול השדרה הראשית שתכלול מבני ציבור, שטחי מסחר, פארקים וגינות משחקים.

הפרויקט כולל ארבעה בניינים מדורגים בני 12-15 קומות ובהם מפרט יוקרתי ועשיר הכולל: לובי ייחודי, מעליות מהירות, חניון תת קרקעי, קומת מחסנים ומועדון דיירים.

תכנון ובניית הבניינים משלבים טכנולוגיות מובילות לשמירה על איכות הסביבה ולהתייעלות אנרגטית.

תמהיל הדירות כולל דירות גן בנות 5 חד', דירות 6 חד' ופנטהאוזים.
סביבה

שכונת מורשת – ככה בונים שכונה!

שכונת מורשת היא אחת משתי השכונות החדשות, הצפויות להיבנות בעיר. השכונה תכלול כ- 4,200 יחידות דיור והיא תיבנה על רכס בעל שתי פסגות גבוהות, ובניהן שדרה מרכזית.

מיקומה של השכונה, בחלקה המערבי של העיר יאפשר לתושביה גישה ישירה לתחנת הרכבת פאתי מודיעין, לקניון ישפרו סנטר, לכביש 431 ולכביש 1, המוביל לתל אביב ולירושלים. קניון עזריאלי מודיעין ותחנת הרכבת מודיעין מרכז גם הם נמצאים במרחק דקות ספורות מהשכונה. בנוסף יוקמו בשכונה בתי ספר, גנים ושלל מתחמי ציבור לרווחת התושבים.

שכונת מורשת תיהנה לא רק מהנוף הפתוח לכיוון מזרח ומערב, אלא גם מפיתוח סביבתי מתקדם, שילוב של גינות ופינות ירוקות ומשבילי הליכה ומסלולים לרכיבת אופניים, שיהפכו אותה לחוליה נוספת בשרשרת סיפורי ההצלחה של העיר מודיעין.
מיקום

שכונת מורשת מודיעין

השאירו פרטים לקבלת
מידע נוסף אודות הפרויקט

*
*
*
*

מוזמנים לדבר איתנו

משרד מכירות
החרט פינת הקדר, ישפרו סנטר, מודיעין
טלפון
4909* שלוחה 4
שעות פעילות
א-ה 10:00-18:00
יום ו' 9:00-13:00

נשמח לראותכם במשרד המכירות שלנו

נווטו למשרד המכירות
השאירו פרטים למידע נוסף
*
*
*
*
או חייגו 4909*
התקשרו
loader